- Modern, clean look
- Stacked design maximizes your desktop space
- 2 drawers perfect for holding small items
- Fully removable drawers
<
>
Business Source 2-drawer Storage Organizer
2 Drawer(s) - 6" Height x 6" Width x 6" Depth - Desktop - Clear - 1 Each
Product Code: BSN82978
Product Unit: Each
Available Next Business Day
People who bought this also bought
Product Details
General Information
| Manufacturer | Business Source |
| Manufacturer Part Number | 82978 |
| Brand Name | Business Source |
| Product Name | 2-drawer Storage Organizer |
| Marketing Information | Storage organizer features two drawers to hold small items, such as clips, rubber bands, pins and more. Drawers open independently and are fully removable. Clear construction makes it easy to identify contents. |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Product Type | Desktop Organizer |
Product Information
| Total Number of Drawers | 2 |
| Shape | Square |
| Placement | Desktop |
| Application/Usage |
|
| Features | Removable Drawer |
Physical Characteristics
| Color Family | Clear |
| Product Color | Clear |
| Height | 6" |
| Width | 6" |
| Depth | 6" |
Miscellaneous
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | China |
Warranty
| Limited Warranty | 1 Year |
Description
Alternative Products
-
Product Code: DACD1058Currently out of Stock
-
Product Code: KTKAD245Available Next Business Day
-
Product Code: LLR95251Available Next Business Day
-
Product Code: SAF3254WHAvailable Next Business Day
-
Product Code: SAF3258WHAvailable Next Business Day
-
Product Code: SAF3261BLAvailable Next Business Day
-
Product Code: SAF9432BLAvailable Next Business Day
-
Product Code: VCT55005Available Next Business Day